Aplica acum!

Lideri pe piata din Romania, detinem showroom de prezentare materiale, produse, accesorii si avem propriul atelier de productie in zona centrala din Bucuresti.

                                                                              Trimite CV: office@blaturidebucatarie.ro

                                                                                                                                                                                                      Sau contacteaza-ne la telefon: 0724 068 771

Descrierea postului: Account Manager

Cerinte:

Identificarea si abordarea potentialilor clienti

Cresterea si gestionarea portofoliului de clienti

Cunosterea materialelor si a accesorilor specifice

Responsabil pentru promovarea corespunzatoare a imaginii si produselor firmei

Abilitati tehnice, de comunicare, organizare si negociere

Cunostinte operare PC

Permis de conducere (cat.B)

Constituie un avantaj:

Experienta de vanzari in domeniul constructiilor si al amenajarilor interioare (mobila de bucatarie)

Beneficii:

Salariu fix + comision atractiv

Masina, telefon, laptop

Oportunitati de dezvoltare profesionala

realizare site web - realizare site web