Aplica acum!

Lider de piata in Romania, compania noastra detine showroom de prezentare materiale, produse, accesorii. Atelierul de productie se afla intr-o zona centrala din Bucuresti.

                                                        Contacteaza-ne la telefon: 0724 068 771

Post: Prelucrator granit compozit

Activitatea se desfasoara intr-o zona centrala din Bucuresti la un atelier modern in cadrul unei echipe cu experienta.

Descrierea postului:

Operatiuni de prelucrare - taiere si finisare - a produselor din granit (Cuart compozit)

Operatiuni de manipulare a produselor in atelier

Operatiuni de manipulare / montaj a produselor la locatia clientului

Cerinte:

Experienta in domeniul constructiilor si amenajarilor interioare

Constituie un avantaj:

Experienta in prelucrarea pietrei naturale - marmura, granit - si/sau a cuartului compozit

Experienta in efectuarea masuratorilor si montajului de blaturi de bucatarie

Permis de conducere (Cat.B)

Beneficii:

Salariu fix + bonusuri

Se asigura cazare pentru persoanele din afara Bucurestiului

Contract de munca legal

Plata orelor de munca suplimentare

Echipament de lucru / protectie adecvat

realizare site web - realizare site web